1. Uniemożliwić uruchomienie silnika, tak aby jednocześnie była możliwość kręcenia rozrusznikiem.
  2. Zamontować przekładnię kierowniczą.
  3. Usunąć płyn hydrauliczny, wyczyścić cały układ.
  4. Zaśłepić otwór powrotny płynu w zbiorniczku wyrównawczym.
  5. Końcówkę przewodu z wysokim ciśnieniem umieścić w pojemniku oraz uzupełnić płyn do maksymalnego dopuszczalnego poziomu.
  6. Kręcić rozrusznikiem oraz dolewać płynu, dopóki nie zacznie z pompy wypływać czysty płyn.
  7. Połączyć przewód wysokiego ciśnienia z przekładnią oraz uzupełnić płyn do maksymalnego dopuszczalnego poziomu.
  8. Podłączyć przewód powrotny z jednej strony do przekładni a z drugiej umieścić w pojemniku.
  9. Kręcić rozrusznikiem i jednocześnie obracać delikatnie kierownicą w obie strony, unikając skrajnych punktów. Na bieżąco uzupełniać poziom płynu do momentu pokazania się świeżego płynu w przewodzie powrotnym.
  10. Podłączyć przewód, uzupełnić poziom płynu oraz odpowietrzyć układ.
  11. Ustawić zbieżność kół.

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK, DIAGNOSTYKA ORAZ SERWIS


Zajmujemy się świadczeniem różnego rodzaju usług naprawczych. Podstawą naszej działalności jest między innymi regeneracja turbosprężarek. Naprawimy urządzenia każdej marki – przeznaczone do samochodów ciężarowych, osobowych, a także maszyn rolniczych oraz budowlanych. Działamy również jako serwis hydrantów, wykonując szczegółowe badania techniczne. Zapewniamy serwis gaśnic. Dokładnie sprawdzamy, czy funkcjonują one prawidłowo, a także napełniamy. U nas mogą Państwo skorzystać także z naprawy przekładni kierowniczych oraz diagnostyki komputerowej.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że zarówno regeneracja turbosprężarek samochodów ciężarowych, jak i innych typów pojazdów przebiega u nas bardzo sprawnie – wybierając usługę door-to-door, na naprawiony sprzęt czekasz zaledwie jedną dobę! Miasta, takie jak Tarnów, Nowy Sącz czy Kraków, nie są jedynym obszarem naszej działalności – wychodzimy daleko poza granice Małopolski, świadcząc usługi klientom z innych państw europejskich. Regeneracja turbosprężarki oraz serwis innych urządzeń to nie wszystko – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego zakładu.

Czyszczenie oraz regeneracja filtra DPF

W zakresie naszych obowiązków leży także czyszczenie DPF. Jeszcze do niedawna w przypadku zapchania filtra wielu kierowców decydowało się na jego usunięcie, które jest niezgodne z prawem. Wybierali jednak tę drogę ze względu na wysokie koszty związane z całkowitą wymianą filtra. Dziś regeneracja DPF stanowi najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązań – nie trzeba uciekać się do niestandardowych metod. Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę, dlatego z wszelkimi problemami dotyczącymi filtra DPF, FAP lub SCR możesz zgłosić się właśnie do nas.